|

Do Turcji i do domu

Czwartek. Wczoraj wieczorem pożegnaliśmy się z siostrami, które już zapraszają nas z powrotem. Polubiły nas. W końcu pomalowaliśmy im balustrady wokół tarasu i  po którym będzie pnąć się wino. Zostawiliśmy po sobie też nieco trwalszy ślad. Zrobiliśmy mozaiki na tarasowej podłodze! Sami zobaczcie jakie piękne!

Thursday. Yesterday in the evening we said goodbye to the sisters, who already invited us back. They liked us. In the end we painted all the railings around the terrace and the fence where the vine will soon grow.  We also left a more lasting trace. We made mosaics on the terrace floor. Have a look at how beautiful they are!

Po wszystkich pożegnaniach Ioannis, który robił z nami mozaiki, wziął nas wszystkich swoim pikapem nad morze! Potem musieliśmy wypychać zakopanego w piachu pikapa, ale poradziliśmy sobie z tym jak najlepsza drużyna i udało się!

After all the goodbyes Ioannis, who made the mosaics with us, took us all to the seaside with his pickup! Then we had to push it out when it got stuck in the sand, but we dealt with it like the best team and made it!

Dziś rano pop Filip powiedział nam żebyśmy się modlili i używali rozumu i pożegnał nas uśmiechem.

This morning the priest Philip told us to pray and use our reason and gave us a fare thee well smile.

Odmachała nam siostra przełożona Lidia. No i cóż wiele mówić. Było wspaniale! Ale droga wzywa. Następny przystanek – Istambuł. Drużyna zostaje jednak bez Pauli i Kasi, które ruszają w drogę powrotną.

The sister superior Lydia waved us goodbye. What to say. It’s been wonderful! But the road is calling us. Next stop – Istanbul. The team is left without Kasia and Paula, who are starting to make their way back.

 

Similar Posts

One Comment

  1. Ależ mi żal że w tym roku nie mogę być z Wami, zazdrość mnie bierze jak tak czytam kolejne wpisy 🙂 choć z drugiej strony oczywiście nie mogę narzekać na powód mej nieobecności:) pozdrawiamy Was gorąco z Gabrysiem!!! I powodzenia w dalszej drodze, niech się szczęści z łapaniem, poznawajcie nowych ludzi i Bóg z Wami!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *